AKCE na spotřebiče - prodloužená bezplatná záruka

AKCE SPOTŘEBIČE

 AKCE „4 ROKY ZÁRUKY“ NA SPOTŘEBIČE DE DIETRICH 

Tuto službu je možné využít pouze u spotřebičů používaných v domácnosti a zakoupených a provozovaných v České republice!
 
Tuto službu lze uplatnit k vybraným spotřebičům značky De Dietrich uvedených v seznamu dostupném na internetových stránkách registrace 4 let záruky https://zaruka.elmax.cz. Tato služba je zahrnuta v prodejní ceně spotřebiče. 

Účast v této akci je nepovinná, podmínkou pro získání prodloužené záruky je online registrace zakoupeného výrobku De Dietrich na internetových stránkách https://zaruka.elmax.cz do 30 dní od zakoupení výrobku/spotřebiče. Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

 

  AKCE „4 ROKY ZÁRUKY“ NA SPOTŘEBIČE BRANDT

Tuto službu je možné využít pouze u spotřebičů používaných v domácnosti a zakoupených a provozovaných v České republice!
 
Tuto službu lze uplatnit k vybraným spotřebičům značky Brandt uvedených v seznamu dostupném na internetových stránkách registrace 4 let záruky https://zaruka.elmax.cz.  Účast v této akci je nepovinná, podmínkou pro získání prodloužené záruky je online registrace zakoupeného výrobku Brandt na internetových stránkách https://zaruka.elmax.cz do 30 dní od zakoupení výrobku/spotřebiče. Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

 

  AKCE „5 LET ZÁRUKY“ NA SPOTŘEBIČE ELICA

Pro uplatnění pětileté záruky je nutné spotřebič zaregistrovat do 30 dnů od data uvedeného na prodejním dokladu. Bližší informace na stránkách dodavatele

https://www.elicacr.cz/5-let-zaruka
Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

 

skrine-liberec.<span>cz</span>
skrine-liberec.cz
Vestavěné skříně na míru
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
vyroba-kuchyni.<span>cz</span>
vyroba-kuchyni.cz
Výroba a prodej kuchyní