Reference

Vaše reference a zpětné vazby nám můžete posílat na email prodejna@skrine-mladaboleslav.cz,za Vaši jekoukoli zpětnou vazbu budeme moc rádi.

Můžete si také všechny naše recenze přečíst na našich firemních profilech na Seznam.cz a Google.cz.

 

Josef Šákr

Výborná spolupráce, profesionální přístup, rychlá montáž, kvalita bez jakýchkoliv připomínek.

 

 
Vladimír Vyskočil:
 Se společností Skříně Liberec, pobočka Mladá Boleslav naše rodina řešila již několik zakázek na dodávku kuchyně a nábytku na míru. Jejich profesionální přístup mohu jen doporučit. Se vším z jejich strany jsme byli vždy spokojení.

 

 
David Šimáně:
 
Firmu Skříně Liberec jsme si vybrali jako dodavatele kuchyně, vestavných skříní do zádveří+ložnice a podsvíceného panelu pro TV s vestavěnou skříňkou. Návrh jsme řešili v prodejně v Mladé Boleslavi s paní Ječmenovou, která byla velmi ochotná. Od úvodního návrhu jsme se přes několik změn dostali k finální verzi. Vše bylo vždy ochotně a rychle zapracováno. Zaměření prováděl p. Medek, se kterým jsme se také vždy na všem domluvili. Montáž pak proběhla ve dvou dnech tak, jak bylo naplánováno a předem domluveno. Za nás mohu tuto firmu vřele doporučit a chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat za vzájemnou spolupráci. :-)

 

František Ulrich:

Velká spokojenost. Máme krásnou kuchyň , botnik i nábytek do koupelny. Doporučujeme...”

 

Miroslav Kybal:

Super spoluprace. Doporucuji.

 

 

Stanislav Noll:

“Perfekní práce, montáž kuchyně, stejně jako vestavných skříní na jedničku, skvělý tým... Mohu jen doporučit. Děkuji”

 

Efcadvorackova:

“Chtěli bychom s manželem velice poděkovat za nadstandardní ochotu, maximální nasazení, precizní provedení a vysokou kvalitu vyrobené kuchyně. Vyrobena byla v opravdu krátkém čase. Díky celému týmu. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hodně spokojených zákazníků. Dvořáčkovi”

 
 
skrine-liberec.<span>cz</span>
skrine-liberec.cz
Vestavěné skříně na míru
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
vyroba-kuchyni.<span>cz</span>
vyroba-kuchyni.cz
Výroba a prodej kuchyní